Anoniem 19-08-2017 /
Helemaal tevreden thuisgekomen
Wij zijn zaterdag lekker uitgerust en helemaal tevreden thuisgekomen.
De ontvangst door Maria was hartelijk. Ze liet vol trots de villa, de tuin en het zwembad zien en nam daarvoor alle tijd. Toen we vroegen of ze zelf wijn maaakte van de druiven in de tuin kregen we even later spontaan een fles lekkere rode wijn bezorgd.
Het huis was dik in orde, beetje harde bedden maar dat is natuurlijk altijd persoonlijk. Er waren ook een vaatwasser, wasmachine en föhn aanwezig. Het enige wat we gemist hebben waren lekkere stoelen. We hebben veel van de omgeving gezien en na een lange dag is het lekker als je in een luie stoel kunt ploffen maar het was evengoed genieten op het terras. Oh ja, er was ook een barbeque compleet met aanmaakblokjes en houtskool.
We hadden heerlijk weer, niet te heet. We zijn naar Perugia, Arezzo, Florence en Siena geweest. Arezzo stond bij ons alle vier op nummer één. Niet zo toeristisch en erg mooi, vriendelijke mensen en heerlijk gegeten. Omdat er zaterdag geen nieuwe gasten werden verwacht mochten we blijven zolang we wilden omdat Maria wist dat we pas om acht uur terug zouden vliegen. We zijn in de middag vetrokken en hier heeft ze geen extra kosten voor berekend. Dus we hadden eigenlijk een extra dag erbij. Super!
Onze ervaring met SMOOK/jou is ook alleen maar positief. Vanaf het allereerste contact was er vertrouwen en we geven graag een groot compliment voor de service en de persoonlijke aandacht. Dit heeft zeker bijgedragen aan onze topweek in Toscane! Dankjewel voor alles.